, NEFİS YEMEK TARİFLERİ | Turkey Times

FASHION WEEK

Daha Fazla

  DON'T MISS

  Daha Fazla

   WEB 4.0-BİLMENİZ GEREKENLER

   Web 4.0, son zamanlarda birçok internet kullanıcısının diline pelesenk olmuş durumda. Yapay zekaya sahip olması beklenen işletim sistemleri ve web mimarileri insanların aklına takılmış sürekli oralarda ön plana çıkıyor. Peki nedir bu web 4.0? Hadi birazda biz göz atalım.

   LIFESTYLE

   TECHNOLOGY

   LATEST NEWS

   C Vitamini: Soğuk Algınlığını Engelleyebilir Mi?

   Bilinenin aksine C vitamini soğuk algınlığını önlemeye çoğu durumda yardımcı olmaz. Aslında C vitamini soğuk algınlığına yakalanmadan önce semptomları önlemek amacıyla alınmalıdır. Ya da soğuk algınlığının belirtileri oluşmaya başladığında semptomların kısa sürmesini sağlamak için fayda sağlar. Soğuk algınlığı alabilme riski yüksek ortamlara girmek zorunda kalan kişiler için C vitamini alınması gereken vitaminler arasında yer alır. Örneğin; toplu halde bir arada bulunan çocukların kendini soğuk algınlığından koruması için C vitamini yarar sağlayabilir.

   Proteini Bol Beyaz Omlet Tarifi

   Proteini Bol Beyaz Omlet Tarifi
   protein tozu,kalp hastalıkları,böbrek

   Protein Tozunun Zararları ve Olası Yan Etkileri

   Protein tozu, spor ile ilgilenen çoğu kişinin kullandığı bir üründür. Özellikle vücut geliştirme yapan kişiler büyük ölçüde protein tüketmelidir ve bunu da çoğu zaman protein tozları sayesinde yapmaktadır. Kontrollü bir biçimde kullanıldığı zaman kişiye büyük ölçüde yarar sağlar ve vücudun şekillenmesinde önemli bir rol oynar. Ancak işi abartmak durumunda her şeyin fazlasının zararlı olması durumu burada da karşımıza çıkıyor. Bazı kişilerde ise çok tüketilmese bile yine de zararlı bir besin haline dönüşebiliyor.

   STAY CONNECTED

   217,728BeğenenlerBeğen
   66,396TakipçilerTakip Et
   24,283AboneAbone Ol

   POPULAR ARTICLES

   turkey times şeker hastalığı diyabet

   Şeker Hastalığı Belirtiler Ve Tedavi Yöntemleri

   Şeker hastalığı ya da bir diğer ismi ile diyabet. Midenin arka kısmında bulunan pankreas bezinin yeteri kadar insülin salgılayamaması veya salgılanan insülin miktarının yeterli olmaması,...
   parasal zeka para,borsa,forex,kirpto para,ekonomi,finans,dolar

   Parasal Zekanızı Geliştirmenin Yolları

   Finansman alanında kendinizi geliştirmek en doğru hamleler ile hareket etmek sizin çok daha fazla kazanmanıza ve içinde bulunduğunuz olumsuz durumların yok olmasını sağlayacaktır. Özellikle yapacağınız bir...
   yatımızı şekillendiren anlar ve tercihler vardır. Bunlardan biri de, muhtemelen hayatımızı adayacağımız mesleği seçtiğimiz üniversite tercihidir. Günümüzde artan genç nüfus doğrultusunda büyük bir popülasyon üniversite okumak da ve doğal süreci olarak mezun olmaktadır.

   Üniversite Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

   yatımızı şekillendiren anlar ve tercihler vardır. Bunlardan biri de, muhtemelen hayatımızı adayacağımız mesleği seçtiğimiz üniversite tercihidir. Günümüzde artan genç nüfus doğrultusunda büyük bir popülasyon üniversite okumak da ve doğal süreci olarak mezun olmaktadır.

   LATEST REVIEWS

   İNGİLTERE’DE ÜNİVERSİTE’YE HAZIRLIK

   Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin en sık tercih ettiği ülkelerin başında İngiltere yer alıyor. İngiltere’ye gösterilen bu ilginin altında ise Oxford, Cambridge gibi üniversitelerin İngiltere bünyesinde eğitim vermesi yatıyor. Hatırı sayılır bu üniversitelerde eğitim görmek için ise “A Level” olarak isimlendirilen 2 yıllık bir hazırlık sürecini başarıyla tamamlama şartı aranıyor. A level hakkında merak edilenleri bu yazımızda ele alacağız.